die t.s.b.t. familie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
die t.s.b.t. familie

Sadece bir fanfiction sayesinde gelişen dostluklar

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

>>yazarcanınız ondly

+4
~*Cadı*~
~GhosT~
..**heilig**..
ondly
8 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
ondly
Admin
Admin
ondly

Nerden : çok mu lazımxDama ısrarla özdil abla nolur söyle yanına gelicem diyorsan bursadanımxD

>>yazarcanınız ondly Empty
MesajKonu: >>yazarcanınız ondly   >>yazarcanınız ondly EmptyPerş. Haz. 05, 2008 5:12 pm

eveeet merhabalar t.s.b.t. ailesinin biricik üyeleri melek beni tanımayanınız yoktur heralde ama ben kendimi kısaca(!) tanıtayım sırıtma

ben özdil melek bursada yaşıyorum melek sami evkuran anadolu lisesinin 9-A sınıfında bulunan ama kalbi bizim sınıfın tam altındaki 11-H de atan sinirlendiğim zamanlar dışında gayet normal ota b*ka ağlayan bir kızım melek

durup durup ağlama yeteneğine sahip olmakla beraber aynı anda katılarak gülme özelliğine sahip biriyim sırıtma ayrıca çokta güzel hazır puding ve hazır çorba yaparım sırıtma

müzik dinlemeyi çok severim işte bir sürü grup dinlerim ama bu sıralar amatör bir gruba takmış durumdayım sırıtma demolarını durmadan dinliyorum sırıtma ama normal müzik gruplarından başta tokio hotel olmak üzere ,lafee, 30 STM, paramore , HIM, avril, hayko cepkin, blur, the rasmus, placebo, muse, malt, apocaliyptica, evanesence... dinlerim yrıca son zamanlarda vanilla sky a taktım sevimli

toko hotel le ilgili konuşursak tom cuyum ama bill ide çok seviyorum <3 fakat
tom mu bill mi diye sorarsanız tabiki
TOM derim sırıtma

hikaye yazmayı çok severim melek aslında hikaye yazmayı çok sevdiğimi biraz geç farkettim melek bir gün böyle her zamanki gibi uyumadan önce yatağımda düşünürken bir anda t.s.b.t. pörtleyiverdi sırıtma sonraki gecelerde devamı pörtledi falan sırıtma sonra ben erensuya bu fikrimi sabah okula giderken anlattım erensu beğendi falan sırıtma ama ben thfantr ye koymaktan çekindim utangaç yorum gelmez diye düşündüm utangaç ama erensunun ısrarıyla hikayemi sizlerle paylaştım melek iyikide paylaşmışım melek daha sonrasının sizlerde biliyorsunuz zaten melek kocaman bir aile olduk dost

şu sıralar aklımda 1-2 hikaye fikri daha var fakat ben rüya şehrine koymak istemiyorum o yüzden thfantr deki fan fiction bölümünün tekrar açılmasını bekleyeceğim melek

t.s.b.t. ailemi çok seviyorum ama içlerinden birkaçı varki benim için çok çok özel melek erensumada değinmeden duramayacağım melek kendisi sınıf arkadaşım olmakla beraber en yakın arkadaşım olur melek onada burdan bir öpücük öp ve tabiki birde ikizim var onu söylemezsem ayıp olurdu şımarık benim biricik ikizim, aby^^m, fransız pastam, çeviri meleğim, canımın taaa içi meryem kalp onla t.s.b.t. sayesinde tanıştık sarıl sonra ikiz olduğumuzu anladık falan fişman sarıl şuan benim için t.s.b.t. ailesinden biri olmak dışında benim için çok çok çok özel biri öpücük bunu çok samimi söylüyorum gerçek bir ikizim olsa meryemden çok sevemezdim utangaç asla yüzyüze görüşmediğim biriyle bu kadar yakın olabileceğimi düşünmezdim ama meryem farklı öp seni çok seviyorum benim bitanecik ikizim öp aaa çağlayı söylemezsem olmaz sırıtma kendisi benim kıskanç sapuğum olur sigara t.s.b.t. nin elainası olur kendisi sarıl sapık fanteziler kurmakta üstüne yoktur sırıtma iyiki varsın benim sevimli sapukuuuum sarıl
tüm t.s.b.t. ailesi için bir şeyler yazmak isterdim ama malesef yapamam utangaç hepiniz benim için özelsinizi ve sizi çok seviyorum benim canım ailem dost hepinize burdan kocamaaaaaaaan öpüyorum öp

her ne kadar siteye herkesden önce gelmiş olsamda bana hoşgeldin derseniz sevindirik olurum büyücü

En son ondly tarafından Paz Haz. 08, 2008 3:53 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://tsbtfamilie.eniyiforum.org
..**heilig**..
yeni üye
yeni üye
..**heilig**..

MesajKonu: Geri: >>yazarcanınız ondly   >>yazarcanınız ondly EmptyPerş. Haz. 05, 2008 5:14 pm

ilk yorum editliycem sırıtma

EDIT= Özdil^^mmm <3

vanilla skya neden taktığını biliyor muyum acaba yarıl

yeni hikayelerini sabırsızlıkla bekliyorum gayfem büyücü

bu arada yusufun selamı var kahkaha

neyse HOŞGELDİNN canımm sigara

En son ..**heilig**.. tarafından Perş. Haz. 05, 2008 5:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ondly
Admin
Admin
ondly

Nerden : çok mu lazımxDama ısrarla özdil abla nolur söyle yanına gelicem diyorsan bursadanımxD

MesajKonu: Geri: >>yazarcanınız ondly   >>yazarcanınız ondly EmptyPerş. Haz. 05, 2008 5:17 pm

kendimi yeni bölüm koymuş gibi hissettim ilk yorumu görünce sırıtma
~GhosT~
yeni üye
yeni üye
~GhosT~

MesajKonu: Geri: >>yazarcanınız ondly   >>yazarcanınız ondly EmptyPerş. Haz. 05, 2008 5:22 pm

Oyy yazarcan"ım bebüqümcan"ım

HoşgeLdin ..

İyi eğLenceLer ..

GHOST <3 ONDLY

bu arada ben de paylaşım yaptım sırıtma
ondly
Admin
Admin
ondly

MesajKonu: Geri: >>yazarcanınız ondly   >>yazarcanınız ondly EmptyPerş. Haz. 05, 2008 5:27 pm

..**heilig**.. demiş ki:
ilk yorum editliycem sırıtma

EDIT= Özdil^^mmm <3

vanilla skya neden taktığını biliyor muyum acaba yarıl

yeni hikayelerini sabırsızlıkla bekliyorum gayfem büyücü

bu arada yusufun selamı var kahkaha

neyse HOŞGELDİNN canımm sigara

vanilla sky a neden taktığımı biliyorsun ayrıca amatör bir gruba tktım yazmıştım ya o amatör grubun kim olduğunuda biliyorsun sırıtma yoksa yarın bizim okulda çalcak olan amatör grupmu sırıtma yusufa sende selam söyle benim haşin erkeğim sırıtma ve hoşbulduk aşık

hoşbulduk hortlağım öp
..**heilig**..
yeni üye
yeni üye
..**heilig**..

MesajKonu: Geri: >>yazarcanınız ondly   >>yazarcanınız ondly EmptyPerş. Haz. 05, 2008 5:28 pm

haşin erkek lafı bir yerden tanıdık geliyor kahkaha

bilmem mi amatör grubu yarıl
ondly
Admin
Admin
ondly

MesajKonu: Geri: >>yazarcanınız ondly   >>yazarcanınız ondly EmptyPerş. Haz. 05, 2008 5:31 pm

haşin erkek şaşkın nerden tanıdık geliyor anlamadım şaşkın
ama amaötr deyip geçme yavrum solistleri liseler arası şarkı yarışmasında en iyi erkek vokal, bateristleride (<3 <3 ) en iyi baterist ödlünün aldı <3
..**heilig**..
yeni üye
yeni üye
..**heilig**..

MesajKonu: Geri: >>yazarcanınız ondly   >>yazarcanınız ondly EmptyPerş. Haz. 05, 2008 5:32 pm

Muratımm haşin erkeğim benim olayını bilmiyor musun şaşkın
ondly
Admin
Admin
ondly

MesajKonu: Geri: >>yazarcanınız ondly   >>yazarcanınız ondly EmptyPerş. Haz. 05, 2008 5:35 pm

hıııı omu yarıl aklıma gelmedi yarıl halbuki murat repliklerinin hepsini ezberleyip numaralandırmıştım yarıl ama bunu murat söylemedi diye unutmuşum demekki yarıl
~*Cadı*~
yeni üye
yeni üye
~*Cadı*~

MesajKonu: Geri: >>yazarcanınız ondly   >>yazarcanınız ondly EmptyPerş. Haz. 05, 2008 9:19 pm

Pi*tanecik bebiskom forum da mi acarmis ailemiz icin yerim senii hoplayan

tabiki Meryemimin yardimlari cok cok onemli sarıl

En son ~*Cadı*~ tarafından Perş. Haz. 05, 2008 9:21 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ondly
Admin
Admin
ondly

MesajKonu: Geri: >>yazarcanınız ondly   >>yazarcanınız ondly EmptyPerş. Haz. 05, 2008 9:19 pm

bebişkooooom melek hoşgeldin canımın içi öp evet meryemin katkılarını yok sayamayız melek
Lynn
Admin
Admin
Lynn

MesajKonu: Geri: >>yazarcanınız ondly   >>yazarcanınız ondly EmptyCuma Haz. 06, 2008 8:30 pm

İkizimmmmmm Hoşgeldin...

Biricik yazarım. <3
ondly
Admin
Admin
ondly

MesajKonu: Geri: >>yazarcanınız ondly   >>yazarcanınız ondly EmptyCuma Haz. 06, 2008 8:50 pm

meleğim hoşbulduk öp sende benim biricik yazarımsın öp
BoNiTa
yeni üye
yeni üye
BoNiTa

MesajKonu: Geri: >>yazarcanınız ondly   >>yazarcanınız ondly EmptyC.tesi Haz. 07, 2008 6:01 pm

özdil güzel pörtlettin bebik helal sigara
bu arada bende ağlama ve gülme rekoruna merdiven dayadım hee bayada bi uyuşuyomuşuz.. melek
yazarcan'm benüm kalp
ondly
Admin
Admin
ondly

MesajKonu: Geri: >>yazarcanınız ondly   >>yazarcanınız ondly EmptyC.tesi Haz. 07, 2008 7:27 pm

BoNiTa demiş ki:
özdil güzel pörtlettin bebik helal sigara
bu arada bende ağlama ve gülme rekoruna merdiven dayadım hee bayada bi uyuşuyomuşuz.. melek
yazarcan'm benüm kalp

zaten aklıma gelen tüm fikirler uyumadan önce yatakta uyumaya çalışırken geliyor ohh sağol yavrusu öp yoksa biz kardeşmiyiz sırıtma sağol bebişim yorum için aşık
betaaal
yeni üye
yeni üye
betaaal

MesajKonu: Geri: >>yazarcanınız ondly   >>yazarcanınız ondly EmptyPaz Haz. 08, 2008 10:19 pm

hoşgeldin yazarcan kujum t.s.b.t mizin anası sırıtma sen olmasan t.s.b.t olmazdı iyiki boyle bisey yazmak aklına gelmis canım bi keresinde o kadar etkilenmistimki aksam rüyama bile girdi biliyomusun kahkaha tom^um kaza yaptıgı bölum vardıya o bölum ruyama girdi kahkaha
ondly
Admin
Admin
ondly

MesajKonu: Geri: >>yazarcanınız ondly   >>yazarcanınız ondly EmptyPtsi Haz. 09, 2008 10:41 am

hoşbulduk betülüm öp
nan rüyana gircek kadar etkili oldumu yarıl sağol kuşum gerçekten beğenmene çok sevindim sarıl
BoNiTa
yeni üye
yeni üye
BoNiTa

MesajKonu: Geri: >>yazarcanınız ondly   >>yazarcanınız ondly EmptyPtsi Haz. 09, 2008 9:02 pm

oh yo sanırım ikiziz kahkaha
yirim bebik seni olalım böyle kardeşe can kurban sırıtma
ondly
Admin
Admin
ondly

MesajKonu: Geri: >>yazarcanınız ondly   >>yazarcanınız ondly EmptySalı Haz. 10, 2008 10:08 pm

bonita^^m sanırım geç kaldın ben aylaaaaar önce forumdan ikizimi bulmuştum zaten ikizim var yarıl yarıl ikiz olmasakta kardeş olabiliriz o sorun olmaz yarıl yarıl ayy yavruuuum bende yerim kız seniiii şımarık şımarık
th_gusu_ebruu
yeni üye
yeni üye
th_gusu_ebruu

Nerden : GusuCuK^^uMun Yanı BaşınDaN Demek Çok İyi OLurdu xD Ama ...!!!

MesajKonu: Geri: >>yazarcanınız ondly   >>yazarcanınız ondly EmptyÇarş. Haz. 11, 2008 1:40 pm

yazarımız özdilimiz hoşgelmiş öp aslında hoşgeldin demek biraz komik oluyo sonuçta forum senin anam neyse sırıtma

senin sayende fan fic.teki en güzel müthiş süper hikayeyi okumuş oldum .
ayrıca senin sayende thfantr ye ısınmaya başladım sırıtma

gerçekten çoookkk teşekkürler herşey için seviyorum seni öpüldün sarıl
ondly
Admin
Admin
ondly

MesajKonu: Geri: >>yazarcanınız ondly   >>yazarcanınız ondly EmptyÇarş. Haz. 11, 2008 6:15 pm

sağol m-joyum hoşbulduk sarıl sende öpüldün öp
BoNiTa
yeni üye
yeni üye
BoNiTa

MesajKonu: Geri: >>yazarcanınız ondly   >>yazarcanınız ondly EmptyCuma Haz. 13, 2008 7:08 pm

ondly demiş ki:
bonita^^m sanırım geç kaldın ben aylaaaaar önce forumdan ikizimi bulmuştum zaten ikizim var yarıl yarıl ikiz olmasakta kardeş olabiliriz o sorun olmaz yarıl yarıl ayy yavruuuum bende yerim kız seniiii şımarık şımarık
ohh yoo...! ohh
biras hüngür olsamda alışırım bebük'm kasma kahkaha
o da olur kardeş'm kalp
ondly
Admin
Admin
ondly

MesajKonu: Geri: >>yazarcanınız ondly   >>yazarcanınız ondly EmptyCuma Haz. 13, 2008 10:20 pm

BoNiTa demiş ki:
ondly demiş ki:
ohh yoo...! ohh
biras hüngür olsamda alışırım bebük'm kasma kahkaha
o da olur kardeş'm kalp

aaaa çok üzülme ne yapalım gerçekler kahkaha
yavrusu sen benden büyüksün o yüzden ben sana abla dicem sırıtma canım ablacım ohh
BoNiTa
yeni üye
yeni üye
BoNiTa

MesajKonu: Geri: >>yazarcanınız ondly   >>yazarcanınız ondly EmptyC.tesi Haz. 14, 2008 12:59 pm

olur apla de bakal'm hehe bide apla olduk yazarcanın bebik aplası kahkaha
ondly
Admin
Admin
ondly

MesajKonu: Geri: >>yazarcanınız ondly   >>yazarcanınız ondly EmptyC.tesi Haz. 14, 2008 9:08 pm

bebik inin biricik ablasııııııııı şımarık şımarık yerim seni şımarık

>>yazarcanınız ondly
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki