die t.s.b.t. familie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
die t.s.b.t. familie

Sadece bir fanfiction sayesinde gelişen dostluklar

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ailenin kujusu Betaaal xD

+2
~GhosT~
betaaal
6 posters
YazarMesaj
betaaal
yeni üye
yeni üye
betaaal

Ailenin kujusu Betaaal xD Empty
MesajKonu: Ailenin kujusu Betaaal xD   Ailenin kujusu Betaaal xD EmptyPtsi Haz. 09, 2008 5:14 pm

Evett işte karşınızda ailenin kujusu B3t@L
Napar bu kuju yer,içer,... kahkaha neyse sakayı bırakıp gercek konuya geçeyim cogunuzu tanısamda yinede bir kac tane tanımadıgım aile kujuları vardı(yada beni tanımayan)onun için içimdeki ses boş boş oturucagına git kendini tanıtdedi bende tamam senimi kırıcam tanıtırım dedim ve kendimi tanıtmaya karar verdim kahkaha
nerden baslasam heh buldum artık dısımdan düşünmeye basladım sırıtma adım betül. bursanın küçük Gemlik ilçesinde oturuyorum gemlik anadolu kız meslek lisesinde giyim bölümünde okuyorum 9. sınıfım gerci artık karneler verilcek ama 15 yasındayım bir tane köpekim var ismi oscar ama iş yerimizde evde bakamıyom annem ugrasamam ben onun pisligiyle falan dedigi için ohh bi tanede kedim var ama o benim degil halamın kendim kedileri pek sevmemcok yılışıyolar cünkü bana yılıştıgı zaman tekmeliyorum hayvanı yarıl zaten kedi kedi degil tazı mübarek boyna ciğerleri mideye indirdigi için kahkaha
neyse simdi gelelim sevdigim ve sevmedigim seylere ilk önce müzikten baslıyalım rap'i cok sevmem ama sagopa ve koleranın birkac sarkısını seviyorum daha cok rock yada punk dinlerim en sevdigim müzik grupları tabikide ilk basta tokio hotel , jonas brothers,paramore,my chemical romance,linkin park,fall out boy,...böyle gider bu sigara tokio hotelden en cok Tom^u seviyorum kalp hepsini cok seviyorum ama Tom yeri bende farklı bi yerde <3

simdi gelelim t.s.b.t ye benim t.s.b.t dekilerle tanısmam cok acayip oldu hemen size kısaca özetliyi vereyim simdi ben öyle fan fictionda dolanıyodum bi baktın t.s.b.t diye bisey vat ismi bi acayip geldi bi girem bakam dedim sonra sizin konusmalarınıza baktım o zamanda özdil kujumun ve caglamın pclerine virüs girmisti msnlerini falan acamıyolardı bende nasıl virusun gitcegini biliyodum yazayım dedim sonradan ilk yazarcan^ım özdil ile tanıstım sonra hikayeyi okumaya basladım hikaye beni acayip derecede sardı hatta tom kaza yaptıgı zamanki bölümü rüyama girdi yarıl ben terrydim ve tom^a bkıyodum su ruyayı annatmıyayım ama baya komediydi kahkaha neyse sonra sizlerle tanıstım ve siz bana gercekten cok sıcak davrandınız ve bende boylece aileye katılmıs oldum büyücü hepinizi cok ama cok seviyorum siz benim dostumuda aştınız farklı bi boyuta gectiniz benim gonlümde(aile ve dost arası bi boyut) t.s.b.t dostlugumuz hiç bitmesin t.s.b.t ailemizde hiçbir zaman ayrılmasın dost hoplayan
hepinizi kocaman öpüyorum öpücük öpücük öpücük

benden bu kadar daha yazardım ama sizi fazla sıkmıyayım ve sözü size bırakıyorum bıraktımmm !! buyrun söz sizde kahkaha büyücü
~GhosT~
yeni üye
yeni üye
~GhosT~

MesajKonu: Geri: Ailenin kujusu Betaaal xD   Ailenin kujusu Betaaal xD EmptyPtsi Haz. 09, 2008 5:32 pm

Hacı kujum , HoşgeLmişen lol!
betaaal
yeni üye
yeni üye
betaaal

MesajKonu: Geri: Ailenin kujusu Betaaal xD   Ailenin kujusu Betaaal xD EmptyPtsi Haz. 09, 2008 5:51 pm

~GhosT~ demiş ki:
Hacı kujum , HoşgeLmişen lol!
hoşbulduk hacıı kujum, sende hoşgelmissen yarıl öp
ondly
Admin
Admin
ondly

Nerden : çok mu lazımxDama ısrarla özdil abla nolur söyle yanına gelicem diyorsan bursadanımxD

MesajKonu: Geri: Ailenin kujusu Betaaal xD   Ailenin kujusu Betaaal xD EmptyPtsi Haz. 09, 2008 6:21 pm

hoşgeldin yavyuuuu sarıl ama benim senden bi isteğim var sırıtma şu rüyayı bi anlatsana yaw sırıtma hadi be hacım sırıtma
http://tsbtfamilie.eniyiforum.org
~*Cadı*~
yeni üye
yeni üye
~*Cadı*~

MesajKonu: Geri: Ailenin kujusu Betaaal xD   Ailenin kujusu Betaaal xD EmptyPtsi Haz. 09, 2008 6:25 pm

Hosgeldin kuju dost
betaaal
yeni üye
yeni üye
betaaal

MesajKonu: Geri: Ailenin kujusu Betaaal xD   Ailenin kujusu Betaaal xD EmptyPtsi Haz. 09, 2008 8:30 pm

~*Cadı*~ demiş ki:
Hosgeldin kuju dost
hosbulduk cadı yavrum kalp
betaaal
yeni üye
yeni üye
betaaal

MesajKonu: Geri: Ailenin kujusu Betaaal xD   Ailenin kujusu Betaaal xD EmptyPtsi Haz. 09, 2008 8:32 pm

ondly demiş ki:
hoşgeldin yavyuuuu sarıl ama benim senden bi isteğim var sırıtma şu rüyayı bi anlatsana yaw sırıtma hadi be hacım sırıtma
hosbulduk yazarcanım dans olur bebem msnini ac annatam
BoNiTa
yeni üye
yeni üye
BoNiTa

MesajKonu: Geri: Ailenin kujusu Betaaal xD   Ailenin kujusu Betaaal xD EmptyPtsi Haz. 09, 2008 8:56 pm

sende çok dadlusun ya yirim ben bizim aile-dostluk arası tanımlanamayan bağlarımızı kahkaha kalp
betülcüğüm sende çok bebüksün valla ne deyim hacı kujum mu desem ni desem? sırıtma
seni tam tanımayanlardan biride bendim....... ohh
tanıdım ohh bir bebik'm daha oldu ayy ne güzel ya ohh
senide bütün aileyide çok seviyorum iyiki varsınız.... melek ağlayan
hüngür oldum bir anda sorry...
betaaal
yeni üye
yeni üye
betaaal

MesajKonu: Geri: Ailenin kujusu Betaaal xD   Ailenin kujusu Betaaal xD EmptyPtsi Haz. 09, 2008 9:00 pm

BoNiTa demiş ki:
sende çok dadlusun ya yirim ben bizim aile-dostluk arası tanımlanamayan bağlarımızı kahkaha kalp
betülcüğüm sende çok bebüksün valla ne deyim hacı kujum mu desem ni desem? sırıtma
seni tam tanımayanlardan biride bendim....... ohh
tanıdım ohh bir bebik'm daha oldu ayy ne güzel ya ohh
senide bütün aileyide çok seviyorum iyiki varsınız.... melek ağlayan
hüngür oldum bir anda sorry...
ayy bebem sen daha tatlusun de hacı kujum de fark etmez benim icin melek
-_-ZeYnHeP-_-ElLaNiE-_-
yeni üye
yeni üye
-_-ZeYnHeP-_-ElLaNiE-_-

MesajKonu: Geri: Ailenin kujusu Betaaal xD   Ailenin kujusu Betaaal xD EmptyPtsi Haz. 16, 2008 3:12 pm

ailemizin kujusu biricik annecezim gelmişşş kiiii hoşgelmiş
yoğsam ben mi hoşgeldiimm
nesseee nessseeee
bende kediler yılışınca genellikkle kaçarımm
ehemmmm...........
benim şincik sınavım var paiiinnggg herkezeee
betaaal
yeni üye
yeni üye
betaaal

MesajKonu: Geri: Ailenin kujusu Betaaal xD   Ailenin kujusu Betaaal xD EmptyPtsi Haz. 16, 2008 3:16 pm

-_-ZeYnHeP-_-ElLaNiE-_- demiş ki:
ailemizin kujusu biricik annecezim gelmişşş kiiii hoşgelmiş
yoğsam ben mi hoşgeldiimm
nesseee nessseeee
bende kediler yılışınca genellikkle kaçarımm
ehemmmm...........
benim şincik sınavım var paiiinnggg herkezeee
oyy hosbulduk yavrucagızım sende hosgeldin hoplayan
sınavında basarılar canım
-_-ZeYnHeP-_-ElLaNiE-_-
yeni üye
yeni üye
-_-ZeYnHeP-_-ElLaNiE-_-

MesajKonu: Geri: Ailenin kujusu Betaaal xD   Ailenin kujusu Betaaal xD EmptyPtsi Haz. 16, 2008 3:20 pm

saolda sadece bu gün için değil ben bütün hafta boyu sınava gircem dersanenin deneme sınavlarııı
peehhhh.....
çok da tın yaaa
neseee tın zatende ben kaçıyım 4 de sınavv dersaneyle ev arası bi dört buçuk km vardır 15 dkka önceden orda oolcamm paiiiiiiiiiiingg
betaaal
yeni üye
yeni üye
betaaal

MesajKonu: Geri: Ailenin kujusu Betaaal xD   Ailenin kujusu Betaaal xD EmptyPtsi Haz. 16, 2008 3:25 pm

o zaman bütün hafta boyunca olucak sınavlarında basarılar yavrucum sırıtma
bay bay kuzum
-_-ZeYnHeP-_-ElLaNiE-_-
yeni üye
yeni üye
-_-ZeYnHeP-_-ElLaNiE-_-

MesajKonu: Geri: Ailenin kujusu Betaaal xD   Ailenin kujusu Betaaal xD EmptyPtsi Haz. 16, 2008 6:59 pm

saol annemm erken biterse uğrarım zatenn

Ailenin kujusu Betaaal xD
1 sayfadaki 1 sayfası