die t.s.b.t. familie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
die t.s.b.t. familie

Sadece bir fanfiction sayesinde gelişen dostluklar

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

30 Seconds To Mars .. <3

+2
~*Cadı*~
~GhosT~
6 posters
YazarMesaj
~GhosT~
yeni üye
yeni üye
~GhosT~

30 Seconds To Mars .. <3 Empty
MesajKonu: 30 Seconds To Mars .. <3   30 Seconds To Mars .. <3 EmptyC.tesi Haz. 07, 2008 3:14 pm

30 Seconds To Mars .. <3

30 Seconds To Mars .. <3 171528sx6

Jared Leto (gitar-vokal), Shannon Leto (davul), Tomo Milicevic (gitar), Matt Wachter (bas)’dan oluşan Amerikalı indie/rock grubu 30 Seconds To Mars, ikinci albümleri ‘A Beautiful Lie’ çıktıktan sonra kısa bir sürede 1 milyon satış rakamına ulaşarak dikkatleri üzerine çekmişti. Şubat ayında verecekleri Fransa konserlerini aşırı ilgi nedeniyle daha büyük bir alanda verecek olan grup, aynı zamanda da İtalya’daki yahoo sitesi tarafından ocak ayının grubu seçildi. ‘A Beautiful Lie’dan çıkardıkları yeni single “The Kill” ile radyo ve dergi listelelerinde haftalarca ilk 5’te kalan, geçtiğimiz sene birçok konserin yanısıra Bamboozle Left Festival, Lollapalooza gibi festivallerin ana grubu olarak sahne alan 30 Seconds To Mars fırtınası 2007’de de devam edeceğe benziyor!

Grup son olarak ikinci albümdeki, albümle aynı adı taşıyan parça A Beautiful Lie'a klip çekti, klip gösterimde.

Grubun vokali Jared Leto aynı zamanda bir aktör. Aktör olarak ilk performansını Jordan Catalano rölünde My So-Called Life'da gerçekleştirmiştir. Kariyerinde dönüm olan film Requiem for a Dream olmuştur. Jared ayrıca American Psycho'da Paul Allen'ı; Bir sinema efsanesi olan Fight Club'da da kısa bir rol olarak Angel Face'i canlandırmıştır.

ALINTIDIR ..!
~*Cadı*~
yeni üye
yeni üye
~*Cadı*~

MesajKonu: Geri: 30 Seconds To Mars .. <3   30 Seconds To Mars .. <3 EmptyC.tesi Haz. 07, 2008 3:19 pm

Severim bu grubu kalp

paylasimin icin tesekkurler hayaletim melek
BoNiTa
yeni üye
yeni üye
BoNiTa

MesajKonu: Geri: 30 Seconds To Mars .. <3   30 Seconds To Mars .. <3 EmptyC.tesi Haz. 07, 2008 3:21 pm

paylaşımı yirim hortlağım kalp
ben grubu çok seviyorum gerçekten ilk albümlerini pek beğenmedim ama ikinci albüm "a beautiful lie" süper bir albüm..
ilk albümden capricorn çok güzel ohh
~GhosT~
yeni üye
yeni üye
~GhosT~

MesajKonu: Geri: 30 Seconds To Mars .. <3   30 Seconds To Mars .. <3 EmptyC.tesi Haz. 07, 2008 3:21 pm

~*Cadı*~ demiş ki:
Severim bu grubu kalp

paylasimin icin tesekkurler hayaletim melek

Rica ederim Cadı"m benim .. melek
ondly
Admin
Admin
ondly

Nerden : çok mu lazımxDama ısrarla özdil abla nolur söyle yanına gelicem diyorsan bursadanımxD

MesajKonu: Geri: 30 Seconds To Mars .. <3   30 Seconds To Mars .. <3 EmptyC.tesi Haz. 07, 2008 8:00 pm

offf vokali yemede yanında yat sigara adamın hastasıyım sigara öyle sevgilin olcak 5 trilyon borcun olcak sigara sağol hortlağım paylaşım için büyücü
http://tsbtfamilie.eniyiforum.org
~GhosT~
yeni üye
yeni üye
~GhosT~

MesajKonu: Geri: 30 Seconds To Mars .. <3   30 Seconds To Mars .. <3 EmptyC.tesi Haz. 07, 2008 8:18 pm

ondly demiş ki:
offf vokali yemede yanında yat sigara adamın hastasıyım sigara öyle sevgilin olcak 5 trilyon borcun olcak sigara sağol hortlağım paylaşım için büyücü

Braavaa kahkaha Evet yaa adam çok yağşukLu kahkaha Rica ederim bebüqüm
..**heilig**..
yeni üye
yeni üye
..**heilig**..

MesajKonu: Geri: 30 Seconds To Mars .. <3   30 Seconds To Mars .. <3 EmptyPaz Haz. 08, 2008 10:58 am

ev sevdiğim 4. grup olur kendiler melek
sağol datlummm öp
~GhosT~
yeni üye
yeni üye
~GhosT~

MesajKonu: Geri: 30 Seconds To Mars .. <3   30 Seconds To Mars .. <3 EmptyPaz Haz. 08, 2008 11:06 am

BoNiTa demiş ki:
paylaşımı yirim hortlağım kalp
ben grubu çok seviyorum gerçekten ilk albümlerini pek beğenmedim ama ikinci albüm "a beautiful lie" süper bir albüm..
ilk albümden capricorn çok güzel ohh

Ooo MeLeğim Rica ederim .. dans

Alıntı :
ev sevdiğim 4. grup olur kendiler
sağol datlummm

Rica ederim Bidanem öp
-_-ZeYnHeP-_-ElLaNiE-_-
yeni üye
yeni üye
-_-ZeYnHeP-_-ElLaNiE-_-

MesajKonu: Geri: 30 Seconds To Mars .. <3   30 Seconds To Mars .. <3 EmptyPtsi Haz. 16, 2008 3:09 pm

dreamın bu sayısında stickerleri var
vee th posteri+bill stckerleri + bille roportaj var ben sadece söliiyim bilmeyene

30 Seconds To Mars .. <3
1 sayfadaki 1 sayfası