die t.s.b.t. familie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
die t.s.b.t. familie

Sadece bir fanfiction sayesinde gelişen dostluklar

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tokio HoteL xD [Ezbere biLiyorsunuz ama .. <3]

+3
..**heilig**..
ondly
~GhosT~
7 posters
YazarMesaj
~GhosT~
yeni üye
yeni üye
~GhosT~

Tokio HoteL xD [Ezbere biLiyorsunuz ama .. <3] Empty
MesajKonu: Tokio HoteL xD [Ezbere biLiyorsunuz ama .. <3]   Tokio HoteL xD [Ezbere biLiyorsunuz ama .. <3] EmptyPerş. Haz. 05, 2008 5:51 pm

TOKIO HOTEL <3

Tokio HoteL xD [Ezbere biLiyorsunuz ama .. <3] Tokio2020hoteljs7

Tokio Hotel 2001 yılında Magdeburg\'da kurulmuş bir popüler Alman Pop-Rock grubudur. Bill Kaulitz Tokio Hotel\'in baş vokalistidir.
2001 senesinde \"Devilish\" ismiyle Bill Kaulitz, Bill\'in ikiz kardeşi Tom Kaulitz, Georg Listing ve Gustav Schäfer tarafından kuruldu.

ılk albümü \"Schrei” 2005 yılında çıkardı. ılk single\'ları \"Durch den Monsun\", çıktıktan sonra hızlı bir şekilde adını duyurdu. 20 Ağustos\'ta Alman müzik listelerinde 15. olarak kendini gösterdi ve 26 Ağustos\'ta Avusturya müzik listelerinde 1. oldu. ıkinci single\'ları \"Schrei\", Alman listelerinde 5.liğe yükseldi. 2006\'nın başlarında, üçüncü single\'ları \"Rette Mich\" çıktı ve listelerde 1. oldu. Yeni single\'ları \"Übers Ende der Welt\" 26 şubat 2007\'de çıktı ve o da listelerde 1. oldu. Yeni albümleri \"Zimmer 483\" turunun mart ayında başlatılması düşünülüyordu ancak iki hafta geciktirildi çünkü grup yeni bir sahne kullanmak istemişti. Her nasılsa tur için alınmış olan tüm biletler hâlâ geçerli.

bunlara ilave olarak sürekli grubun vokali olan bill için gay tartışması yapılmakta fakat bu doğru değildir.Bill\'in sesinin kötü olduğu ve albüm kayıtlarında ikiz kardeşi Tom\'un gitar çalmadığıda söylenenler arasında ama Bill 2002 de girdiği çocuk şarkıcı yarışmasından ki bu sıradan bir yarışma değildi 2. olmuştur. Bill in hobileri arasında parti vermek gezmek var ikizi Tom\'sa grafity atmayı ve basketbol oynamayı seviyor.Ne kadar tepki toplayıp ticari bir grup oldukları söylensede peşpeşe ödüller almaya devam ediyorlar...

Bill Kaulitz (Vokal) <3
Tom Kaulitz (Gitar)
Georg Listing (Bass Gitar)
Gustav Schäfer (Bateri)

THFANTR \" DEN ALINTIDIR ..!

En son ~GhosT~ tarafından Perş. Haz. 05, 2008 6:02 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
ondly
Admin
Admin
ondly

Nerden : çok mu lazımxDama ısrarla özdil abla nolur söyle yanına gelicem diyorsan bursadanımxD

MesajKonu: Geri: Tokio HoteL xD [Ezbere biLiyorsunuz ama .. <3]   Tokio HoteL xD [Ezbere biLiyorsunuz ama .. <3] EmptyPerş. Haz. 05, 2008 5:53 pm

100 katı bilgiyi ezbere biliyorum ama yinede paylaşım için sağol yavrukuş sırıtma
http://tsbtfamilie.eniyiforum.org
~GhosT~
yeni üye
yeni üye
~GhosT~

MesajKonu: Geri: Tokio HoteL xD [Ezbere biLiyorsunuz ama .. <3]   Tokio HoteL xD [Ezbere biLiyorsunuz ama .. <3] EmptyPerş. Haz. 05, 2008 5:54 pm

ondly demiş ki:
100 katı bilgiyi ezbere biliyorum ama yinede paylaşım için sağol yavrukuş sırıtma

Önemsiz yarıl
..**heilig**..
yeni üye
yeni üye
..**heilig**..

MesajKonu: Geri: Tokio HoteL xD [Ezbere biLiyorsunuz ama .. <3]   Tokio HoteL xD [Ezbere biLiyorsunuz ama .. <3] EmptyPerş. Haz. 05, 2008 5:55 pm

bunu açmak hiç aklıma gelmemişti kahkaha
çok alışıldık olduğu için ohh

sağol canım hiç bilmiyordum yarıl
~GhosT~
yeni üye
yeni üye
~GhosT~

MesajKonu: Geri: Tokio HoteL xD [Ezbere biLiyorsunuz ama .. <3]   Tokio HoteL xD [Ezbere biLiyorsunuz ama .. <3] EmptyPerş. Haz. 05, 2008 5:56 pm

..**heilig**.. demiş ki:

ÖnemLi değiL dondurmam dans

Benim de akLıma TH geLdi yazıyım dedim sırıtma

TH aşkı <3
betaaal
yeni üye
yeni üye
betaaal

MesajKonu: Geri: Tokio HoteL xD [Ezbere biLiyorsunuz ama .. <3]   Tokio HoteL xD [Ezbere biLiyorsunuz ama .. <3] EmptyPerş. Haz. 05, 2008 10:29 pm

hacıım bunu acmakla cok iyi yapmıssın gerci hepsini ve daha fazlasını ezbere biliroyoruz ama melek sonucta senin dusunmen önemli hacım sarıl yinede cok sagol
~GhosT~
yeni üye
yeni üye
~GhosT~

MesajKonu: Geri: Tokio HoteL xD [Ezbere biLiyorsunuz ama .. <3]   Tokio HoteL xD [Ezbere biLiyorsunuz ama .. <3] EmptyPerş. Haz. 05, 2008 10:30 pm

betaaal demiş ki:
hacıım bunu acmakla cok iyi yapmıssın gerci hepsini ve daha fazlasını ezbere biliroyoruz ama melek sonucta senin dusunmen önemli hacım sarıl yinede cok sagol

ÖnemLi değiL hacım .. Çok sağoL .. yehu
BoNiTa
yeni üye
yeni üye
BoNiTa

MesajKonu: Geri: Tokio HoteL xD [Ezbere biLiyorsunuz ama .. <3]   Tokio HoteL xD [Ezbere biLiyorsunuz ama .. <3] EmptyC.tesi Haz. 07, 2008 2:21 pm

hortlağım kalp
biliyoruz tabiki hepimiz ama olsun zarar yok çok iyi düşünmüşsün bebik'm.. ay laf yu kalp
~GhosT~
yeni üye
yeni üye
~GhosT~

MesajKonu: Geri: Tokio HoteL xD [Ezbere biLiyorsunuz ama .. <3]   Tokio HoteL xD [Ezbere biLiyorsunuz ama .. <3] EmptyC.tesi Haz. 07, 2008 2:51 pm

BoNiTa demiş ki:
hortlağım kalp
biliyoruz tabiki hepimiz ama olsun zarar yok çok iyi düşünmüşsün bebik'm.. ay laf yu kalp

Rica ederim canım ..
~*Cadı*~
yeni üye
yeni üye
~*Cadı*~

MesajKonu: Geri: Tokio HoteL xD [Ezbere biLiyorsunuz ama .. <3]   Tokio HoteL xD [Ezbere biLiyorsunuz ama .. <3] EmptyC.tesi Haz. 07, 2008 3:42 pm

Ahh ahh bu grup sevilmezmi yaaa lol! kalp kalp

sagol Hayalet^mm öpücük
~GhosT~
yeni üye
yeni üye
~GhosT~

MesajKonu: Geri: Tokio HoteL xD [Ezbere biLiyorsunuz ama .. <3]   Tokio HoteL xD [Ezbere biLiyorsunuz ama .. <3] EmptyC.tesi Haz. 07, 2008 4:16 pm

~*Cadı*~ demiş ki:
Ahh ahh bu grup sevilmezmi yaaa lol! kalp kalp

sagol Hayalet^mm öpücük

Tabi yaa .. sarıl Rica ederim Cadı"m ..

BiiiiiiiiiLLLLLLLL kalp
-_-ZeYnHeP-_-ElLaNiE-_-
yeni üye
yeni üye
-_-ZeYnHeP-_-ElLaNiE-_-

MesajKonu: Geri: Tokio HoteL xD [Ezbere biLiyorsunuz ama .. <3]   Tokio HoteL xD [Ezbere biLiyorsunuz ama .. <3] EmptyPerş. Haz. 19, 2008 12:11 am

~GhosT~ demiş ki:
..**heilig**.. demiş ki:

ÖnemLi değiL dondurmam dans

Benim de akLıma TH geLdi yazıyım dedim sırıtma

TH aşkı <3
ordan bence hiç çıkmamıştıki oraya gelsin be tatlişcanımm yarıl
neseee
paylaşım için saoll varoollll ben çoooooookkk uzun ve mutlu yaşiyimm senin ölümünü görmeyelim ama sen bizimkini gör bizim ölümümüzü gördüm diye bizim toplam senemizin bonusu olarak 3 le çarp bir o kadar daha yaşaaa ıslık
ben dua mı ettim beddua mı şimdii affraid
boşveerrr normal normal mutlu huzurlu yaşa iştee dost

Tokio HoteL xD [Ezbere biLiyorsunuz ama .. <3]
1 sayfadaki 1 sayfası