die t.s.b.t. familie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
die t.s.b.t. familie

Sadece bir fanfiction sayesinde gelişen dostluklar

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[

+6
betaaal
..**heilig**..
ondly
^bilge^
~*Cadı*~
~GhosT~
10 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
~GhosT~
yeni üye
yeni üye
~GhosT~

Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[ Empty
MesajKonu: Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[   Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[ EmptyPaz Haz. 08, 2008 2:12 pm

[color=green]Tanıyorsunuz zaten xD FazLa şeye ne gerenK var xD yarıl [/center]

En son ~GhosT~ tarafından Ptsi Tem. 07, 2008 3:42 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
~*Cadı*~
yeni üye
yeni üye
~*Cadı*~

MesajKonu: Geri: Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[   Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[ EmptyPaz Haz. 08, 2008 2:25 pm

Bitaneeeeemmm Hayaletiiiimmm (çığlıklarımı yanında duyuyorsundur heralde xD) Seni çooooo...k seviyorum Cadısının Hayaletii hoplayan öp

Kendini de peh güzel anlatırmış benim hayaletimm sırıtma

hoşgeldin ve iyiki varsın bidenem öpücük
~GhosT~
yeni üye
yeni üye
~GhosT~

MesajKonu: Geri: Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[   Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[ EmptyPaz Haz. 08, 2008 2:27 pm

~*Cadı*~ demiş ki:
Bitaneeeeemmm Hayaletiiiimmm (çığlıklarımı yanında duyuyorsundur heralde xD) Seni çooooo...k seviyorum Cadısının Hayaletii hoplayan öp

Kendini de peh güzel anlatırmış benim hayaletimm sırıtma

hoşgeldin ve iyiki varsın bidenem öpücük

Duyuyorum duyuyoruummm bidannnnnneeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmm lol!

HoşbuLdum aşkom sende iyi ki varsın ..

Çok özeLsin benim için .. Çok seviyorum senii . aşık
^bilge^
yeni üye
yeni üye
^bilge^

MesajKonu: Geri: Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[   Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[ EmptyPaz Haz. 08, 2008 2:44 pm

bırhanımmmm , ruhikizimm , bebikimm ,yavruşumm ..... ve sonu -m le biten birsürü şeyimm :D:D halay şımarık

ay kendini mi tanıttın sen ay pek de şekermisin sen guduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu öpücük öpücük zavallı kubi^nin darbelerine rağmen dimdik ayaktadır benim süm^üm sarıl mal sözcüğünün dilime pelesenk olmasını sağlayan insandır ayrıcaaa ( haa bi de itoğluit XD ) t.s.b.t ^yle beni tanıştıran insan da kalp
benim için önemi büyük insan,
sevgili sümcan ;
yehu hoşgeldinnn!!!! yehu
ondly
Admin
Admin
ondly

Nerden : çok mu lazımxDama ısrarla özdil abla nolur söyle yanına gelicem diyorsan bursadanımxD

MesajKonu: Geri: Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[   Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[ EmptyPaz Haz. 08, 2008 3:42 pm

hoşgeldin hortlağııım şımarık şımarık yerim nana seni homunik kumunik şımarık şımarık şımarık neyse sonuç itibariyle hoşgeldin iyiki geldin dost
http://tsbtfamilie.eniyiforum.org
..**heilig**..
yeni üye
yeni üye
..**heilig**..

MesajKonu: Geri: Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[   Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[ EmptyPaz Haz. 08, 2008 5:40 pm

Dondurma* [heilig xD] , ÇikoLata favori yiyecekLerindendir

hemde en karamellisinden kahkaha
ah bitanem seni çok seviyorum ve hoşgeldin sarıl
repliklerin en yakın akadaşlarımdan biri olan sedayı hatırlatıyıı şımarık
ondly
Admin
Admin
ondly

Nerden : çok mu lazımxDama ısrarla özdil abla nolur söyle yanına gelicem diyorsan bursadanımxD

MesajKonu: Geri: Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[   Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[ EmptyPaz Haz. 08, 2008 5:42 pm

evet aynı sedanın replikler kahkaha kahkaha erensu geldinizmi arapşükrüden evladım sırıtma (bakınız yine seda repliği sırıtma )
~GhosT~
yeni üye
yeni üye
~GhosT~

MesajKonu: Geri: Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[   Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[ EmptyPaz Haz. 08, 2008 5:43 pm

^bilge^ demiş ki:
bırhanımmmm , ruhikizimm , bebikimm ,yavruşumm ..... ve sonu -m le biten birsürü şeyimm :D:D halay şımarık

ay kendini mi tanıttın sen ay pek de şekermisin sen guduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu öpücük öpücük zavallı kubi^nin darbelerine rağmen dimdik ayaktadır benim süm^üm sarıl mal sözcüğünün dilime pelesenk olmasını sağlayan insandır ayrıcaaa ( haa bi de itoğluit XD ) t.s.b.t ^yle beni tanıştıran insan da kalp
benim için önemi büyük insan,
sevgili sümcan ;
yehu hoşgeldinnn!!!! yehu

Agudugugudugdu lol! Yerim Len seni .. YıkıLmadım ayaktayım kahkaha SevgiLi mahzun yarıl

yarıl Seviyorum seni Ruhikizim ,MakbıyLem ,my bebek seni yiye yiye doymak gerek kahkaha

En son ~GhosT~ tarafından Paz Haz. 08, 2008 5:48 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
~GhosT~
yeni üye
yeni üye
~GhosT~

MesajKonu: Geri: Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[   Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[ EmptyPaz Haz. 08, 2008 5:44 pm

ondly demiş ki:
hoşgeldin hortlağııım şımarık şımarık yerim nana seni homunik kumunik şımarık şımarık şımarık neyse sonuç itibariyle hoşgeldin iyiki geldin dost

Uduuumm bebüqümcan + yazarcan lol! HoşbuLdum bibibibibbidanem yarıl
~GhosT~
yeni üye
yeni üye
~GhosT~

MesajKonu: Geri: Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[   Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[ EmptyPaz Haz. 08, 2008 5:45 pm

..**heilig**.. demiş ki:
Dondurma* [heilig xD] , ÇikoLata favori yiyecekLerindendir

hemde en karamellisinden kahkaha
ah bitanem seni çok seviyorum ve hoşgeldin sarıl
repliklerin en yakın akadaşlarımdan biri olan sedayı hatırlatıyıı şımarık

HoşbuLdum meLekim dans Dondurmamı kimseyLe payLaşamam seni de payLaşamıyorum yarıl Çok seviyorum seni ..
..**heilig**..
yeni üye
yeni üye
..**heilig**..

MesajKonu: Geri: Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[   Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[ EmptyPaz Haz. 08, 2008 6:06 pm

ondly demiş ki:
evet aynı sedanın replikler kahkaha kahkaha erensu geldinizmi arapşükrüden evladım sırıtma (bakınız yine seda repliği sırıtma )
gittik tırstık ilerleyemeden döndük kahkaha
sonrada burçta sırılsıklam olduk ve cumburlop eve gerisingeri geldik ohh

bu arada karamelim beni seni sevdiğim kadar sevemezsin sırıtma
~GhosT~
yeni üye
yeni üye
~GhosT~

MesajKonu: Geri: Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[   Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[ EmptyPaz Haz. 08, 2008 6:25 pm

Ben daha çok seviyorum hıh

Hem benim sevgim sözcükLerLe anLatıLamaz hıh dans
ondly
Admin
Admin
ondly

MesajKonu: Geri: Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[   Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[ EmptyPaz Haz. 08, 2008 6:28 pm

tabi siz oraların yabancısısınız sırıtma ben bir gün götürürüm sizi kahkaha ya şaka bir yana öyle korkunç bir yer değil hele cadde hiç korkunç değil sadece dövmeciler falan var melek tamam belki cafeler biraz korkunç olabilir ama siz daha girmeden niye tırstınızki kahkaha kahkaha neyse bir gün beraber gideriz yanınızda ben olunca korkmazsınız :P:P
betaaal
yeni üye
yeni üye
betaaal

MesajKonu: Geri: Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[   Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[ EmptyPaz Haz. 08, 2008 7:01 pm

hacıımm kujum hayaletim bebem herseyim seni cok seviyorum hacıım kendini super anlatmıssın valla yarıl her an her yerden cıkabilirsin sigara
^bilge^
yeni üye
yeni üye
^bilge^

MesajKonu: Geri: Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[   Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[ EmptyPaz Haz. 08, 2008 8:17 pm

~GhosT~ demiş ki:

Agudugugudugdu lol! Yerim Len seni .. YıkıLmadım ayaktayım kahkaha SevgiLi mahzun yarıl

yarıl Seviyorum seni Ruhikizim ,MakbıyLem ,my bebek seni yiye yiye doymak gerek kahkaha

yi beni yavruşum XD
~GhosT~
yeni üye
yeni üye
~GhosT~

MesajKonu: Geri: Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[   Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[ EmptyPaz Haz. 08, 2008 8:48 pm

betaaal demiş ki:
hacıımm kujum hayaletim bebem herseyim seni cok seviyorum hacıım kendini super anlatmıssın valla yarıl her an her yerden cıkabilirsin sigara

Oyy hacııım dans Bende seni seviyorum .. Çıktım biLe arkandayım yarıl

Alıntı :
yi beni yavruşum XD

Yedim biLe my bebek öp
betaaal
yeni üye
yeni üye
betaaal

MesajKonu: Geri: Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[   Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[ EmptyPaz Haz. 08, 2008 10:15 pm

[quote="~GhosT~"]
betaaal demiş ki:

hani lann aha daha demin arkama baktıgımda biri kactı o sendin demi dur kacma yakalayacam seni hacıı kujuu kacma yarıl
~GhosT~
yeni üye
yeni üye
~GhosT~

MesajKonu: Geri: Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[   Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[ EmptyPtsi Haz. 09, 2008 6:58 pm

[quote="betaaal"]
~GhosT~ demiş ki:
betaaal demiş ki:

hani lann aha daha demin arkama baktıgımda biri kactı o sendin demi dur kacma yakalayacam seni hacıı kujuu kacma yarıl

YakaLayamadın kahkaha Kaçtım biLe kahkaha
BoNiTa
yeni üye
yeni üye
BoNiTa

MesajKonu: Geri: Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[   Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[ EmptyPtsi Haz. 09, 2008 8:36 pm

guduuu...! aşık
ben seni yirim nan..
hortlağım biz harbiden ikiz miyiz neyiz annamadum hee şaşkın
valla aynı replikleri gün içinde milyonlarca kere sarfederim artık öyle bayarımki annem oklavala kovalama derecesine gelir... kahkaha
denizden-sudan nefted ederim asla girmem... sad
.................
falan filan vallahi çok uyuşuyomuşuk zaden seviyodum seni bebik'm kardeş'm şimdi uUuUpPpPsSsS..! cö
bağlandım sanırsam hayaletcan'm benüm kalp
betaaal
yeni üye
yeni üye
betaaal

MesajKonu: Geri: Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[   Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[ EmptyPtsi Haz. 09, 2008 8:39 pm

[quote="~GhosT~"]
betaaal demiş ki:
~GhosT~ demiş ki:
betaaal demiş ki:

YakaLayamadın kahkaha Kaçtım biLe kahkaha
görürsün bir dahaki sefere yakalımcam seni hıh kahkaha
~GhosT~
yeni üye
yeni üye
~GhosT~

MesajKonu: Geri: Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[   Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[ EmptyPtsi Haz. 09, 2008 8:54 pm

BoNiTa demiş ki:
guduuu...! aşık
ben seni yirim nan..
hortlağım biz harbiden ikiz miyiz neyiz annamadum hee şaşkın
valla aynı replikleri gün içinde milyonlarca kere sarfederim artık öyle bayarımki annem oklavala kovalama derecesine gelir... kahkaha
denizden-sudan nefted ederim asla girmem... sad
.................
falan filan vallahi çok uyuşuyomuşuk zaden seviyodum seni bebik'm kardeş'm şimdi uUuUpPpPsSsS..! cö
bağlandım sanırsam hayaletcan'm benüm kalp

Anaaamm bayağı uyuşuyoruz Laaa bebik kardeşim dans Denizi hiç sevmem .. kus Gerçekten .. PsikoLojik bir baskısı var .. BiLmiyorum nedenini .. Neyse .. yehu HoşbuLmuşam bebikim .. Bende seni yerim .. kalp

Alıntı :
görürsün bir dahaki sefere yakalımcam seni

YakaLayamaz kii .. YakaLayamaz kii .. ıslık
th_gusu_ebruu
yeni üye
yeni üye
th_gusu_ebruu

Nerden : GusuCuK^^uMun Yanı BaşınDaN Demek Çok İyi OLurdu xD Ama ...!!!

MesajKonu: Geri: Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[   Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[ EmptyÇarş. Haz. 11, 2008 1:36 pm

heyy tsbt ailesinin hortlağı hoşgeldin öp
hepimiz tanıyoduk zaten seni ama böyle uzun uzun baya bi hoş olmuş büyücü

demek 9. sınıfları eziyosun he hiç yakıştıramadım cık
böyle dediğime bakma en büyük hayalim şu yaz tatilinin bir an önce geçmesi ve çömez 9ları ezmek sırıtma

neyse cnm öpüldün melek
~GhosT~
yeni üye
yeni üye
~GhosT~

MesajKonu: Geri: Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[   Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[ EmptyÇarş. Haz. 11, 2008 1:40 pm

th_gusu_ebruu demiş ki:
heyy tsbt ailesinin hortlağı hoşgeldin öp
hepimiz tanıyoduk zaten seni ama böyle uzun uzun baya bi hoş olmuş büyücü

demek 9. sınıfları eziyosun he hiç yakıştıramadım cık
böyle dediğime bakma en büyük hayalim şu yaz tatilinin bir an önce geçmesi ve çömez 9ları ezmek sırıtma

neyse cnm öpüldün melek

Ayy çok sağoL ebrum"cum bebekcan"ım yarıl Bu tehditten sonra iLk yorum yapan sen oLdun ... yarıl Gerçek hayaLetLiğimi göstermeye başLadım.. yarıl

Neyse hoşbuLdum bebekim .. lol! Evet 9. sınıfLarı eziyorum .. lol! Seneye 11.sınıf oLunca bu sefer 9. ve 10. sınıfLarı ezicem .. Napayım bir zamanLar biz 9 ken çok eziLdik hıh Çok süper oLuyo .. Yaşasın kötüLük .. kahkaha
tomcu_manyak
yeni üye
yeni üye
tomcu_manyak

MesajKonu: Geri: Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[   Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[ EmptyÇarş. Haz. 11, 2008 2:39 pm

dost^can ım çok güsel olmuş
oku oku bitmio yalnız sonunu zor getirdim:D

ya yazcak bişi bulamıom işte
olmuş
daha ne uğraştırıosun beni anlamadım ki? sırıtma
~GhosT~
yeni üye
yeni üye
~GhosT~

MesajKonu: Geri: Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[   Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[ EmptyÇarş. Haz. 11, 2008 2:42 pm

tomcu_manyak demiş ki:
dost^can ım çok güsel olmuş
oku oku bitmio yalnız sonunu zor getirdim:D

ya yazcak bişi bulamıom işte
olmuş
daha ne uğraştırıosun beni anlamadım ki? sırıtma

Senden de bu bekLenirdi zaten hıh Neyse hoşbuLdum .. lol!

Böö ! HayaLeT xD .... UNUTULDUM der HayaLetünüz .. x[
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki