die t.s.b.t. familie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
die t.s.b.t. familie

Sadece bir fanfiction sayesinde gelişen dostluklar

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Lynn - chan // ^^;

5 posters
YazarMesaj
Lynn
Admin
Admin
Lynn

Lynn - chan // ^^; Empty
MesajKonu: Lynn - chan // ^^;   Lynn - chan // ^^; EmptyCuma Haz. 06, 2008 8:50 pm

Şimdii..

Aslında beni tanıyorsunuz ; ama tekrar kendimden bahsedecek olursam...

Adım Meryem Melek.Forumlarda falan Lynn'i kullanıyorum.Siz istediğiniz,beğendiğiniz, bir tanesini kullanırsınız bana karşı. xD

T.S.B.T. sayesinde birçok arkadaşım oldu. dans dans Başta ikizim... <3 Bu hikayesi sayseinde tanıdım ben onu.

Ve diğer tanıdıklarım da öyle... dans

İstanbul'da oturuyorum.Cangizhan Anadolu Lisesi 9.sınıf öğrencisiyim.Bir nevi ameleyim.

[DipNot:OKS sınavından sonra asla gitmek istemediğim bir okuldu. xD]

Tam anlamıyla fen derslerinin delisiyim. xD Fizik,kimya,biyoloji,matematik ve geometri. xD Boş zamanlarımda yaptığım işlerden birisi de geometri sorusu çözmek.

Bunun yanı sıra dillere çok merakım vardır.Biliyorum diyebileceğim tek dil İngilizce maalesef.Uhmm..Onun dışında Almanca ve Japonca öğrenmeye başladım. Seneye de Fransızca öğreneceğim okulum gereği.

Henüz alan seçimi yapmadım ama dil ve fen bölümü arasında gidip gelmekteyim.Ama sanırım fen olacak.
Eğer fen seçersem , beyin cerrahı veya jinekolog xD ; dil seçersem İngiliz Dil ve Edebiyatı Öğretmeni ya da tercüman olmak istiyorum. Tabii biraz zor. xD

Uhmm..Ondan ayrı..Boş zamanlarımı değerlendirme şeklim...Dediğim genelde geometri testi çözerim.Ama şu sıralar daha çok siteyle ilgilendiğim için sürekli çeviri yapıyorum.Hikaye yazmayı ve kitap okumayı da söylemeden geçmemeliyim.

İç yönden çok farklı olduğumu söyleyenler de var,gayet doğal birisi olduğumu da... (:

Birisi benden birşey istediğinde asla 'Hayır' diyemiyorum - ki bu son zamanlarda başıma iş açmama neden oluyor.

Tanımadığım kişilere uyuzluk etmeyi çok severim ama yakınım olarak görüğüm kimseye asla böyle birşey yapmam.

Gittiğim her yerde sarı taşlar ararım. Tam bir sarı manyağıyım. xD Kız,erkek fark etmez.

Bir de Japonlar var. Japon kızlarının da erkeklerinin de ayrı yeri var bende. Hepsi ayrı şeker.

Önceden dinlediğim müzikleri sıralamıştım ama bu sefer sadece şunu söyleyeyim.Rock ve metal dinlerim genelde ama yeri gelir Rap de dinlerim.Ama sadece Sagopa Kajmer ve Kolera.Belki birkaç tane de farklı şarkı.Ruh halime göre değişiyor.xD

Neysee...Gevezeliğe son vermeliyim artık. xD

Böyle işte...

Herkese Merhaba tekrar (:
ondly
Admin
Admin
ondly

Nerden : çok mu lazımxDama ısrarla özdil abla nolur söyle yanına gelicem diyorsan bursadanımxD

Lynn - chan // ^^; Empty
MesajKonu: Geri: Lynn - chan // ^^;   Lynn - chan // ^^; EmptyCuma Haz. 06, 2008 8:53 pm

ikizizin biriciği şımarık hoşgeldin benim diğer yarım öp öp
http://tsbtfamilie.eniyiforum.org
..**heilig**..
yeni üye
yeni üye
..**heilig**..

Lynn - chan // ^^; Empty
MesajKonu: Geri: Lynn - chan // ^^;   Lynn - chan // ^^; EmptyCuma Haz. 06, 2008 9:25 pm

merhaba birtanem seni tanıdığım için çok mutluyum sarıl
dersler konusunda tam tersimsin sırıtma
~*Cadı*~
yeni üye
yeni üye
~*Cadı*~

Lynn - chan // ^^; Empty
MesajKonu: Geri: Lynn - chan // ^^;   Lynn - chan // ^^; EmptyCuma Haz. 06, 2008 10:08 pm

ay ay ay Meryem'm bitanem hosgeldin mi denir ki bilmiyorum ne denir acikcasi aslinda amaaan neyse yaa hepimiz burdayiz iste sırıtma

hep birlikte eglenceli ve t.s.b.t'li zamanlara bitanem bu arada site icin cok tesekkurler sanada öpücük
~GhosT~
yeni üye
yeni üye
~GhosT~

Lynn - chan // ^^; Empty
MesajKonu: Geri: Lynn - chan // ^^;   Lynn - chan // ^^; EmptyC.tesi Haz. 07, 2008 11:16 am

Oooo MeLLycan"ım beniimm ...

HoşgeLdin meLekim sarıl

İyi ki varsın bebişim .. neşeli
Lynn
Admin
Admin
Lynn

Lynn - chan // ^^; Empty
MesajKonu: Geri: Lynn - chan // ^^;   Lynn - chan // ^^; EmptyC.tesi Haz. 21, 2008 7:52 pm

İkizim <3 My soulmate <3 <3 MY life's meaning <3 <3 My all <3<3<3

Erensu'mm.. sarıl sarıl Ben de seni tanıdığım için mutluyum canım... <3

Cadı'm <3 Bebiş'm <3 Herşeyim <3 İyi ki varsın sen de...

Ghostların Ghostu xD sarıl HayaletCan sen de iyi ki varsın <3 sarıl

Hepiniz iyi ki varsınız <3

Çok teşekkürler utangaç

Hoşbuldum... öp

Lynn - chan // ^^;
1 sayfadaki 1 sayfası