die t.s.b.t. familie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
die t.s.b.t. familie

Sadece bir fanfiction sayesinde gelişen dostluklar

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

t.s.b.t. (ilk 5 bölüm)

YazarMesaj
ondly
Admin
Admin
ondly

Nerden : çok mu lazımxDama ısrarla özdil abla nolur söyle yanına gelicem diyorsan bursadanımxD

t.s.b.t. (ilk 5 bölüm) Empty
MesajKonu: t.s.b.t. (ilk 5 bölüm)   t.s.b.t. (ilk 5 bölüm) EmptyPaz Haz. 01, 2008 10:10 pm

1. BÖLÜM

Sabah küçük kardeşimin bağırışlarıyla uyandım. Her zamanki gibi yine yatağından düşmüş. Kafamı çevirip saate baktım.
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Okula geç kalmışım, aceleyle giyindim hemen yola çıktım. Bu arada ben kendimi tanıtıyım adım Teresa ama herkes bana terry der; siyah düz ve uzun saçlarım var yeşil gözlüyüm canımdan çok sevdiğim arkadaşım sophie^nin kankasıyım
aslında güzel bi kızım ama bazıları benim farkımda değil. bide bill ve tom var. Bill sophie^nin sevgilisi. tom da arkadaşım
4'lü bir arkadaş gurubuyuz ve hepimiz 17 yaşındayız neyse yeter bu kadar

okula gittiğimde ders çoktan başlamıştı. okulun sessiz koridorlarında 'you are beautiful' ı mırıldanarak dolaşıyorum. bi ses duyup şarkıyı söylemeyi bırakıyorum. biri daha aynı şarkıyı söyleyerek karşıdan geliyor. onu görünce her zamanki kalbim hızlı bir şekilde çarpıyor Bill hayatımın anlamı
onu gördüğüm de hep aynı şey oluyo kızarıyorum, midem bulanıyo...

ama o benim en yakın arkadaşımın sevgilisi ve benden hoşlanmıyor
ikimizde şarkıyı söyleyerek yürümeye devam ediyoruz. Tam sınıfın kapısına geldiğimizde zil çalıyo.
bütün derslerde bill^i düşündüm
yeteerrrrrrr bıktım şu ingilizce dersinden
karnımda çok acıktı allahtan zilin çalmasına iki dakika var, oh be sonunda zil çaldı
koşarak yemek salonuna iniyorum. bizim her zamanki 4'lü beraber yemek yiyoruz. Bill'in işi varmış hemen kalktı. bill gidince bende ödev bahanesiyle hemen yukarı çıkıyorum(kulağımda her zaman ki gibi mp4)
yukarı çıkıp sınıfa hızlı bir şekilde dalıyorum ve çattttt :honk:
uff ya hangi ayıya çarptım acaba. Bu arada mp4 üm fırladı yerlerde
sözümü geri alıyorum ben bi ayıya değil taş gibi bi çocuğa çarptım. şuan üstümde olan taş bill'in ta kendisi
mp4'ümün kulaklığı çıktığı için 'you are beautiful' boş sınıfta çalmaya başladı
çarpıştığımızda bill'in elindeki su üstüne döküldü. yüzünden sular süzülüyordu, dudaklarından yüzüme bir su damlası düştü.sanki pamuktan olan eliyle yüzümü yavaşça sildi, dudaklarımız git gide birbirine yaklaşıyordu
onun sıcak nefesini hissedebiliyordum. bunu en yakın arkdaşıma nasıl yaparım. Hayır ben bu kadar alçak olamam.
aman tanrım kafam çok karışık. bir yanda en yakın arkadaşım bir yanda herşeyden çok sevdiğim bill.
2-3 saniye içinde bir karar vermeliyim
çünkü DUDAKLARIMIZ BİRLEŞMEK ÜZERE!!!!!!!!

-1. BÖLÜMÜN SONU-

2.BÖLÜM

Hayır, en yakın arkadaşıma bunu yapapmam. hızlı bir şekilde kafamı yana çevirdim. bill ayağa kalktı. gerçekten üzgün bir şekilde özür diledi, ayağa kalktım. mp4 hala yerde çalıyor. almak için bill ile aynı anda eğildik. mp4 ü aldı ve bana uzattı. almak için elimi uzattı, eli elime değdi. hemen elimi çekti ve mp4 yine yere düştü. bu sefer bill^den daha önce davranıp mp4'ümü hemen elime aldım.
utangaç bir şekilde;
-üstün ıslanmış
-bişey olmaz
-hasta olursn, üzerini değiştir
-yanımda bir şey yok
-bende var, sana vereyim.

çantamdan t-shirtümü alıp bille uzattım. giymek için kolunu kaldırdı ve acı bir şekilde bağırdı :honk:
noldu niye sordum
-dün kolumu incitmiştim, şimdi düşünce daha kötü oldu
üstünü değiştirmesine yardım etmek için yanına gittim. elinden tutup yukarı kaldırdım. elimi sımsıkı tuttu ve beni kendine çekti :honk:
ellerimi göğsüne koydum, beni belimden tutup kendine doğru çekti. ıslak t-işörtü vücuduma yapıştı. onun kokusunu duyuyorum. dudaklarını yanaklarımda gezdirdi ve dudaklarımın üstüne getirdi. dudaklarının yumuşaklığını hissediyorum. kendimi ona bıraktım. ellerimi yavaşça boynuna doladım ve saçlarıyla oynamaya başladım. beni gerçekten çok yumuşak bi şekilde öpüyor.
mümkün olsa tüm hayatım boyunca bu şekilde durabilirim
nihayet, nihayet büyük aşkıma kavuşmuştum. sanki bulutların üstünde gibiydim ama bir yandanda sophie^yii düşünüyordum. en yakın arkadaşıma bunu nasıl yapardım. ama bill, onu çok seviyorum
tam bill^le öpüşürken içeri sophie girdi. hayır bu olmamalıydı, sophie bizi görmemeliydi, kalbime bir bıçak saplanıyor. bir an kendimden nefret ediyorum.
TANRIM BEN NE YAPTIM

-2.BÖLÜMÜN SONU-

3.BÖLÜM

sophie kapıyı çarparak koşmaya başladı. hen arkasından gittim. tuvalet kabinine girip ağlamaya başladı. onun hıçkıra hıçkıra ağlayışını duyunca içim parçalandı off ya ben ne yaptım.

-sophie lütfen dışarı çık, çok özür dilerim
-git başımdan, bana bunu nasıl yaparsın
-sophie herşeyi açıklayabilirim, lütfen dışarı çık
-neyi açıklıycasın bill'i nasıl öptüğünü mü
-sophie lütfen yapma, isteyerek olmadı, gerçekten bir an boşluğuma geldi, gerçektençok özür dilerim
-dışarıdan hiç öyle gözükmüyor aama
-sophie lütfen beni affet ben böyle olsun istemedim. gerçekten çok pişmanım kabul ediyorum suçluyum ama gerçekten böyle olsun istemedim boşluğuma geldi
-tabi byle olsun istemezdin, benim herşeyi görmem senin planlarını bozdu
-sophie lütfen beni affet
beni yalnız bırak, çık dışarı
sophie^yi tuvalette bırakıp dışarı çıktım. tuvaletin önünde gözleri dolu olan bill^le karşılaştım. göz göze geldik. koşa koşa bahçeye çıktım ve hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladım
tom yanıma geldi ne olduğunu sordu. hiçbir şey demeden boynuna sarıldım ve ağladım. Şu an tek yaptığım şey ağlamak olanları düşünmeden tom^un kollarında ağlamak

3. BÖLÜMÜN SONU

4. BöLüM

Bu sırada Bill tuvalte gitti ve sophie ile konuşmaya başladı
-Sophie üzgünüm ne desen haklısın çok üzgünüm
-bunu bana nasıl yaptın gerçekten beni sevdiğini sanmıştım ama her insan hata yapabilir bende seni sevmekle büyük bir hata yapmışım senin gibi birini sevmekle çok büyük bir hata yapmışım
-böyle olsun istemedim her şey istemdışı gelişti ben çok özür dilerim
-hep aynı şeyler hepsi aynı sende terryde hep aynı şeyi söylüyorsunuz istemdışıymış insan birini istemeden öpebilir mi... saçmalık... kendinizi suçsuz göstermek istiyorsunuz ama ikinizde suçlusunuz
_sophie.... ben böyle olsun istemedim seni herşeyden çok seviyorum lütfen beni affet... bi hata yaptım çok pişmanım. bu hatamın cezasını beni sensizlikle bırakarak veremezsin.....
.......................
-sophie lütfen bişey söyle ne söylerSen söyle ama yeterki susma bişiler yap bağı çağır ama susma
-Seninle konuşacak hiçbirşeyim yok
–sophie çok üzgünüm....

(Sophie^nin ağızndan)

onun gözleri... bi göz bu kadar güzel nasıl bakabilir..
bu kadar masum... bu kadar sevimli... ben onun gözlerine dayanamam ama
kendi gururumu da bi kenara atamam. Beni en yakın arkadaşımla
aldatan birine nasıl bidaa güvenebilirimki... hayır onu affetmicem.. bu sefer
affetmicem.. off ya bunu yapmak zorunda mıydın bill??? bunu en yakın arkadaşımla
yapmak zorunda mıydın?? beni sen ve gururum arasında bırakmak zorunda mıydın???.
hayır onu affedersem kendime olan güvenimi yitiririm.. hayır onu affetmicem...
kalbime söz geçirmek ne kadar zor olsada ne onu ne terry^yi affetmicem...
sophie büyük bir nefreTle bile baktı ve bill^e bir tokat atıp gitti.
ben toma sarılmış ağlarken behçeye indi ve bili baştan çıkardaın yEtmedimi şimdide
tomu mu çıkaracaksın diye çılgınca bağırdı. Tom şaşkın bir ifadeyle yüzüme baktı ve neler
olduğunu sordu büyük bir utanç duygusuyla neler lduğunu anlattım her zaman
bana hak veren tom hiçbir tepki vermedi. Bill^le öpüştüğümü duyduğunda yüzünde
anlam veremediğim garip bi şekil oluştu.OFF ya ben nasıl böyle bişi yaptım???

(tomun ağzından)
bİll ile terry^nin öpüştüğünü duyunca kalbim sıkıştı. terry^ye ilk gördüğüm
günden beri aşığım ama bi türlü açılamıyorum. terry..... o benim herşeyim.
O her ne kadar ikizime aşık olsada ben ondan vazgeçmicem.
Sophie ile çıkan kardeşimin terry^yi öpmesi beni çok şaşırttı..
o aşk konusunda çok sadıktı. bana kızlar konusunda hep kızardı
ama bu sefer mükemmel bill kaulitz de hata yapmıştı.
peki şimdi nolucak???? terry^ bill ve benim aramda kalıcak.
Sophie en yakın arkadaşının ve sevgilisinin ihanetini nasıl kaldırcak??
offf herşey çok karıştı. Her şeyin eskisi gibi olcağından emin değilim
ama emin olduğum bişi var oda benim
terry^yi bırakmayacağım.........................

-4.BöLüMüN SoNu-

5. BÖLÜM

Karar verdim. Bu iş daha da uzamadan terr^ye açılıcam. Terry nin doğum günü partisinde ona her şeyi anlatıcam
(terry^nin ağzından)
Off! Sophie hala beni tam affetmiş deil ama doğum günüm aramızı biraz yumuşatır. Bill’lede tekrar sevgili oldular. Olanlardan sonra aslında pişmanlık duymuyorum. Yaşadığım o duyguyu daha önce hiç hisstetmedim ve ne olursa olsun pişman deilim.
Bill^le nerdeyse hiç konuşmuyoruz. Onun için her şey sadece bir oyunmuş. Ben ona kalbimin kapılarını açtım ama o ise sadece benle oynadı.
Onunla göz göze geldiğimde içim bi garip oluyor. Tamam biliyorum en yakın arkadaşıma bunu yapmamam lazımdı ama ona karşı koyamadım. O gözlere bir tülü karşı koyamadım.
Şuan ise içimden sadece ona sımsıkı sarılmak geliyor ama yapamıyorum.
Neyse 2 gün sonra doğum günü partim var. Bu sayede sophie ile aram düzelecek sanırım .
Okul çıkışı allie^ylle birlikte alışverişe çıktk. Kendime süper mini, kırmızı bir elbise aldım
Yarın doğum günüm var aslında mutluyum ama sophie,tom ve bill bana karşı soğuk davrnıyorlar. Allahtan yanımda allie var . yoksa yalnız kalırdım.
Allie beni zorla bir iç çamaşırı mağazasına götürüyor. Yok efendim neymiş doğum günümde tanga giymeliymişim, yok kırmızı elbisenin içine nine donu gibi don giyilir miymiş..
Allie işte o hep böyledir, süslü bakımlı onun için böyle şeyler çok önemlidir. Allie^nin zoruyla kendime tanga aldım. Poşeti alıp dışarıda allie^yi beklerken yanıma tom geldi.
-terry merhaba nasılsın?
-iyi,sen
-iyi
-alışveriştemiydi, deyip önünde durduğum mağazaya baktı, rezil oldum. Off allie senin yüzünden rezil oldum
-yok yani ben şey ben değil allie alışveriş yapıyor
Aman tanrım elimdeki poşet, gösterip güldü. Off ya!
Bu çocuk ta ne dikkatli! Cidden çok utandım, oda bana çaktırmadan gülüyor
- neyse terry sana iyi alışverişler
-yarın görüşürz…
Ben niye tom gördü diye utanıyorum ki ? onun yanındayken asla kızarmazdım ama biraz önce yüzüm alev gibi yandı. Off! Noluyo bana tüm bu olanlar beni dengesizleştirdi. Yoksa ben tomûn önünde asla kızarmam

İnsanların gelmesine az kaldı. Bende hazırlanmak için yukarı çıktım. Elbisemi ve topuklu ayakkabılarımı giydim…mmm hiçde fena gözükmüyorum hatta güzel bile diyebiliriz. Saçlarımı ne yapam acaba??keşke kuaför’e gitseydim ama doğal saçımı daha çok seviyorum. Saçımı en iyisi açık bırakmak. Evet sanırım saçım oldu. Makyaj içinse her zamanki gibi siyah göz kalemi ve parlatıcı.
Ay çok mu doğal oldum böyle, neyse zaten vaktim yok arkadaşlarımın hepsi gelmişler. Allie merdivenlerden aşağı bakıp bana kimin geldiğini, ne giydiğini anlatıyor bende bu sırada küpemin tekini arıyorum . ohh! Sonunda buldum.
Evet, hazırım. Artık aşağı inebilirimi merdivenlerden inerken tüm gözlerin üzerimde olduğunu hissettim. Gözlerim bill’i aradı hah şimdi gördüm. Sophie^nin yanında…
Bana dilini yutmuş gibi bakıyor. Tom hemen yanıma geldi, beraber gecenin ilk dansını yaptık.nedenini bilmiyorum ama tom^la dans ederken biraz heyecanlandım. Yaa, bana neler oluyor? Niye tom’un teni tenime deyince heycanlanıyorum?
Allahtan kısa bir danstı, dans ederken göz ucuyla bill^e baktım tomm^la beni dans ederken görünce sanki biraz kıskandı beklide ben öyle sandım

Herkes çok eğleniyor. Benim dışımda, herkese çok mutluyum rolleri yapıyorum ama sophie^nin bill^^e sırnaşmasını görünce sinirlerim bozuluyor.
Aşağıda herkes dans ederken terasa çıktım. Çocukluğumdan beri ne zaman üzülsem terasa çıkıp yıldızlara bakardım. Yine aynısını yaptım. Yıldızları izlerke biri arkamdan gelip belime sarıldı. Kulağıma ‘’iyiki doğdun güzl kız’’ diye fısıldadı.
Bana sarılan bu yabancı da kim??

5. BÖLÜMÜN SONU

http://tsbtfamilie.eniyiforum.org

t.s.b.t. (ilk 5 bölüm)
1 sayfadaki 1 sayfası